Mgr. Martina Simonidesová

Mgr. Martina Simonidesová Absolvovala jsem Filozofickou fakultu Karlovy univerzity, obor pedagogika. Státní zkoušku jsem složila z padagogického poradenství a školní pedagogiky. Absolvovala jsem praxi u Marty Veselé, která se již 17 let zabývá nápravou grafomotorických obtíží u dětí předškolního a školního věku. Stále se vzdělávám a absolvuji kurzy, které se týkají oboru předškolní a školní pedagogiky a diagnostiky dítěte. Zaměřuji se na nápravy grafomotorických obtíží.

Pracuji pod supervizí psychologa Mgr. Radoslavy Přibylové.

„Dítě považuji za hodnotného partnera a respektuji jeho individuální osobnost.“

Ceník

Nejsem vázána smlouvou se zdravotní pojišťovnou, mé služby jsou proto plně hrazeny klienty v hotovosti na místě. Lekce grafomotoriky s konzultací trvá cca 30 minut, za které účtuji 500,- Kč. Vstupní vyšetření včetně první lekce, kdy provádím diagnostiku je o něco delší, trvá přibližně 45 – 60 minut. Cena je 1200,- Kč.

Objednání

Objednání je po telefonické dohodě. Odhlásit se z domluveného termínu je možné do 8:00 hodin ráno v den, kdy je domluvená schúzka, telefonicky nebo sms. Pokud se klient bez omluvy nedostaví, je možné domluvit další termín, pouze v případě, že klient uhradí zmeškanou schůzku plnou částkou.

Zavazuji se k zachování mlčenlivosti informací získaných během našich setkání.

Adresa poradny
Telefonní spojení - 777 11 22 11
e-mail: martina.simonidesova@gmail.com

ZŠ profesora Švejcara
Mráčkova 3090 Praha 4 – Modřany
Vchod je vlevo ve vjezdu z boku školy

GPS: 50°0’45.435″N, 14°25’25.940″E

Najdete nás na mapy.cz

Poradna škola